25 Ekim 2016

TurkNet Uzun Süren Arıza!

TurkNet'e geçiş yapalı 3 hafta oldu "özgür iletişim" tarifesi. Güya özgür iletişim 1 hafta kullandım sonra arıza olmuş. 17 gündür her 3-4 günde bir arayıp arıza kaydını yeniliyorum. Her aradığımda "arıza kaydınızı önceliklendiriyoruz" dediler. 2 haftadan fazladır. Arızanın neden kaynaklandığını bile bulamadılar.

Mustafa 305 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi02 Kasım 2016

    Merhaba Mustafa Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımız (modem, splitter, anahat vs.) kontrolünü gerçekleştirmeniz durumunda arızanız giderilmiş olacaktır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa28 Ekim 2016

    Tam 21 gündür kesik olan internetim için 1 kez bile aramadınız. Utanmadan kopyala-yapıştır mesaj atıyorsunuz. Bu ne ciddiyetsiz şirket. 11 milyon arıza kaydı oluşundan belli aslında. Teknik ekipten cevap bekliyorlarmış (tabi böyle bir ekip varsa). Evim telefon kutusuna 200mt uzaklıkta yeni altyapı bile döşeseler 20 gün sürmez. Yapamıyorsanız özür dileyin yapamadık deyin başka firmaya geçelim.

  • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Mustafa Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11071174 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön