TurkNet Üyelik İptali Yapılmıyor

Şafak D. |

TurkNet 77 yaşındaki babamı ikna ederek telefon ve internet bağlantısı yapmış, ancak evde bilgisayar bulunmamakta, olup 7 gün içinde cayma hakkını kullanmak için faks çekilmiş ancak kabul edilmemiş. Daha sonra Ankara/Çukurambar mahallesi muhtarı tarafından 4 defa daha fax çekilmiş. Müşteri hizmetleri ile görüşülmüş ancak iptal talebi yerine getirilmemiştir.

Bilgisayar dahi olmayan yaşlı insanları yanıltarak internet bağlantısı yapması doğru değil. İptal başvurusunu değerlendirmeye almamakta TurkNet firmasının tüketiciye bakışını yansıtmaktadır. Bu yaşlı insanları daha fazla üzmeden lütfen söz konusu iptalin ivedilikle yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mart
  13:37

  Sayın Şafak Dişikitli,

  Talebiniz üzerine iletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 15.03.2014 tarihinde yapmış olduğumuz telefon görüşmemizde detayları tarafınıza aktarılmıştır. .

  TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da musterihizmetleri@turk.net adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Tel: 0850 288 80 80
  e-posta:musterihizmetleri@turk.net