25 Ekim 2016

TurkNet Usulsüz Şekilde Para Alma!

Daha önceki şikayet kayıtlarımda TurkNet'in haksız fatura talebi ile sürekli internetimi kestiğini yazmıştım. 9 ay oldu sorunum hala çözülemedi ve geçen ay ödemiş olduğum halde ödemedi gösterip şubat ayının açma kapama bedelini 25 TL ücreti bana zorla yatırttı. İnternetimi kesti ve en az olmak üzere 2 gün boyunca gelmedi ve bana dediler ki siz yatırın biz bir daha ki ay faturanızdan düşeceğiz. Bu ay ki faturama baktığımda düşmediği gibi kullanmadığım günlerin bile faturasını yansıtmış. Bu nasıl bir sistemdir ki benden haksız para alıyor bu suç arıyorum kimse bana geri dönmüyor elimde ses kayıtları var ama sonuç aynı bıktım usandım ne biçim bir firma? Şimdi bir de bu şikayet kaydının altına yok aradık sizi falan yazacaklar ama beni kimsenin aradığı falan yok 9 ay olmuş.

Fadime 170 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba Fadime Hanım, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Ayrıca faturanızla ilgili düzenleme yapılmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Fadime Hanım, Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11071249 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön