TurkNet Turk.net Bağlantı Hızım Cok Düşük.

İlker A. |

Turknet öncesi TTNET abonesiydim hiçbir sıkıntı yaşamadan 8mbitbağlantı hızına sahiptim. Tr'deki eski servis sağlayıcı olmasına güvenerek uygun fiyatından dolayı turknete geçtim.Cayma hakkım olan ilk bir ay hiç sorun yaşamadım Daha sonra kabus başladı, 1-2 mb geçmeyen bağlantı hızları defalarca arayıp sürekli meşgul çalan ve hasbelkader ulaşabildiğim teknik servis ne hikmetse uzun araştırmalar sonucu 2 gün önce minimum 8 mb gördüğüm hattımın 8 mb desteklemediğini bildirdi. Upload hızım ise içler acısı. Telefon faturasında kendilerinin de kabul ettiği kullanmadığım ücretler mevcut. Aşırı ücretten dolayı iptal edemiyorum. Karakter sınırından aktaramadığım birçok sorun da cabası.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker A.
  20 Nisan
  18:33

  Yahu ben bu eziyeti neden çekmek zorundayım. Sadece ben değilim. Bütün müşterileriniz mağdur. Beceremiyorsanız yapmayın bu işi. İptal edin sözleşmemi. Yeter artık.

 • İlker A.
  17 Nisan
  16:12

  Numaram güncel, benim için uygunsuz bir vakit olduğu için açamadım. Teşekkürler.

 • 17 Nisan
  12:06

  Sayın AKKAYA,

  İletişim numaralarınızdan size ulaşamadık. Güncel iletişim numaralarınızı paylaşmanız durumunda sizi arayacağız.

  TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da musterihizmetleri@turk.net adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Tel: 0850 288 80 80
  e-posta:musterihizmetleri@turk.net

 • İlker A.
  14 Nisan
  23:34

  Temel sıkıntı bağlantı hızı gibi görünse de, asıl sıkıntı hiçbir hizmetten memnun kalmamış olmamızdır. Müşteriyi elde edene kadar gösterilen ilginin onda birini keşke müşteri olduktan sonra da görseydik. Memnun olmadığımız hizmet için mecburen ücret ödemeye mahküm haldeyiz. Biraz ciddiyet lütfen.