20 Eylül 2014

TurkNet Telefon Yok!

Telefonumuz dolayısıyla da internetimiz çalışmıyor. TurkNet'te 2 gün öncesinde arıza kaydı oluşturduk. Sorun çözümüyle ilgili olarak bu esnada birkaç defa iletişime geçmiş olmamıza rağmen ilgilenen olmadı. En son görüşmemizde sorunun giderildiğine dair sistemden arıza kaydı kapatılmış. Telefon görüşmesinde sorun giderilmeden nasıl arıza çözülmüş gibi işlem yapılabilir diye sorduğumuzda bir yetkili diğerine aktarıyor. Sonra çıkan H.. adlı yetkili telefonu suratımıza kapatıyor. Kapatmak istiyoruz taahhütünüz var diyorlar. Sizin de hizmet taahhütünüz var ama tutamıyorsunuz. Size nasıl bir cezai işlem uygulamamız gerekir?

Murat 928 Okunma

Cevaplar

  • Murat 26 Eylül 2014

    Taahütümüz biter bitmez kapatmayı düşünüyoruz. Sorunla ilgili olarak açılan başvurumuzu 2 gün geçip çözülemedikten sonra kapatmışlar. Defalarca size döneceğiz diye bilgi verip dönmediler.

  • TurkNet Temsilcisi25 Eylül 2014

    Sayın Murat Suna, İnternet/Telefon hizmetiniz hakkında talebinizin çözümlenerek size detaylı bilgi verilebilmesi için 5396060 numaralı destek kaydını oluşturduk. Çözüm Uzmanlarımız kısa süre içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizi arayacaktır. Tüm soru ve önerilerinizi iletmek için dilerseniz 08502888080 numaralı Çağrı Merkezi’mizi 7/24 arayabilirsiniz. Saygılarımızla. TurkNet İletişim Hizmetleri A.ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön