25 Ekim 2016

TurkNet Telefon ve Adsl Hizmet Muamması.

Yeni eve taşındıktan sonra evvel ve ADSL hizmetimi de nakil ile buraya aldırdım ancak ikisi de çalışmadı. TurkNet firması iç hattınızda sorun var dedi. Peki deyip 200 TL vererek sıfır bina içi hat çektirdim. Yine de hizmet alamadım. 2 ay civarında telefon ve internet hizmeti alamadım. Nihayetinde hizmet veremediğiniz için tek taraflı olarak haklı sebepten sözleşmeyi fesih ediyorum deyip S****'a geçtim.S***'a geçer geçmez ne hikmetse her şey çalışmaya başladı. Ancak TurkNet firmasının faturalarını otomatik ödemeden çıkarttığım için aradan geçen birkaç aydan sonra TurkNet firması S***'dan aldığım ve faturalarını aksatmadan ödediğim telefon ve ADSL'i mi devre dışı bıraktı. Kullanılamaz duruma getirdi. Şu anda ne TurkNet'ten ne de S***'dan hizmet alamıyorum. Çözüm istiyorum! Ancak ikisi de hizmet veremediği halde sürekli fatura gönderip ödeme istiyorlar!

Ersin 251 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba Ersin Bey, 02.11.2016 tarihinde tarafınız ile yapılan görüşmede faturalarınızın ödenmemesi nedeni ile hizmetinizin kısıtlandığı ve iptal işlemlerinde çıkacak olan fesih bedeli bilgisi iletilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ersin 01 Aralık 2016

  Teknik sorunların hepsini çözdünüz. (Telekom'dan gelen arkadaş çözdü daha doğrusu) ben aynı iç hatla şu anda sorunsuz olarak hem Superonline dan hem de TurkNet ten internet hizmetini aynı anda alıyorum. İkisine de aynı anda fatura ödüyorum. Su anda evimde 2 tane ADSL modem takılı. Nerede görülmüş bilmiyorum böyle bir durum ancak kesinlikle haklı olan benim. Ve gereksiz yere çift fatura ödüyorum şu anda.

 • Ersin 21 Kasım 2016

  Olumlu bir gelişme olmadığı gibi hizmet vermediğiniz aylara ait fatura tutarları için bir de icra tehdit kağıdı göndermişsiniz. 211 TL'yi ödeyin yoksa 633 TL olarak icra yoluyla alırız şeklinde. Ben zaten mahkemeye verdiğim için devlete, kanunlara güverenek 211 TL'yi ödeyip mahkeme sonucunda geri almayı düşündüm ancak 211 TL'yi belirttiğiniz 3 iş gününün 1.gününde ödemek isterken 633 TL'yi birden çektiniz kartımdan. Üstelik ses kaydı hem sizde hem bende mevcut. 69 TL'lik fatura tahsilatı esnasında yaptınız bunu. Bunun adı kanunsuzluk değil de nedir?

 • Ersin 26 Ekim 2016

  İlginize teşekkur ederim. Benim amacım üzüm yemek! Yaşadığım hizmet alamama problemleri yüzünden sözleşmede de geçen ilgili madde gereği anlaşmayı tek taraflı fesih etmiştim. Akabinde Superonline dan hizmet almaya başlamıştım. Ancak sizin faturalarınızı ödemediğim için Superonline dan hizmet alırken sizin firmanız tarafından evtel ve ADSL hizmetlerim kesildi. Telefonu kaldırdığımda turk. Net tarafından hizmetiniz kapatılmıştır benzeri bir ses duyuyorum. 2 operatöre aynı anda 2 fatura ödemem istenip ikisinden de hizmet alamadığınızı düşünürseniz benim durumum daha iyi anlaşılacaktır.

 • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

  Merhaba Ersin Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11070689 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön