20 Temmuz 2015

TurkNet Telefon İnternet Yok Faturası Var!

Alt yapısı olmayan yeni binaya taşındım, nakil istedim alt yapı gerekçesiyle Türk Telekom'un alt yapıyı kurmasından sonra internetin bağlanacağı ve hizmetin ancak bundan sonra verileceğini söylediler. Bu arada hizmet almadığım aya ait faturayı tahakkuk ettirmişler ben bu faturayı ödemem dedim. Sözleşmede ödeme yapmayı gerektiren şartlar var, ödemezsem yasal yollardan tahsil edilirmiş, bende buna karşı tüketici hakem heyetine giderim dedim. Sözleşmeyi inceledim, altyapı yoksa fatura ödenir deniyor, adalet arıyorum neredeyse çıksın artık bu adalet ortaya! Telefon ve internet yok ama faturasını ödeyeceksin derler. Yani tek taraflı hazırlanmış sözleşmenin dayatılmasıyla karşı karşıyayım. İnsaf!

Hikmet 266 Okunma

Cevaplar

 • Hikmet12 Ağustos 2015

  Yetmez gibi hizmet almadığım 2.ayın faturası da geldi. Türk Telekom oyalıyor, TurkNet vermediği hizmetin parasını tahsil ediyor! Memleketin içinde bulunduğu halin bir görev gazisinin başında nasıl patladığının apaçık resmidir. Allah insanlarımızı bu tüzel ve gerçek kişilerin zulmünden korusun. Hakkım helal değildir, öbür dünyaya bırakmadan bu dünyada hesabını sormak boynumun borcudur, gidilmesi gereken her yere sakatta olsam canımı dişime takıp gideceğim. Adalet var mı yok mu o zaman anlayacağım. Çünkü hak gaspı da büyük bir adaletsizliktir. Bana kırk dereden su getirilsede anlamam verilmeyen hizmetin parası alınmaz. İki kere ikinin dört ettiği kadar nettir, kesindir bu durum.

 • Hikmet12 Ağustos 2015

  Aranmadım.

 • Hikmet26 Temmuz 2015

  hizmet almadığım halde tarafıma tahakkuk ettirilen faturaların iptal edilmesi dışında hiçbir şeyi kabul etmediğimin bilinmesini isterim. Saygılarımla.

 • TurkNet Temsilcisi23 Temmuz 2015

  Merhaba Hikmet Bey Talebiniz ile ilgili 8421111 numaralı destek kaydınızı oluşturduk. Çözüm uzmanlarımız bilgi vermek amacıyla kısa süre içinde sizi arayacaktır. Detaylı bilgi almak ya da tüm soru ve önerilerinizi iletmek için dilerseniz 08502888080 numaralı Çağrı Merkezi’mizi 7/24 arayabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön