20 Ekim 2016

Turknet Telefon Arıza İçin Başvurdum, Şimdi İnternet Erişimi Kesildi!

10 gün önceki şikayet bildiriminde sadece 22121. nolu telefonum çalışmıyordu. Şimdi internet erişimi kesildi. Arızanın apartman iç tesisatında olduğu mesajı geldi. Usta apartman girişindeki kutuyu kontrol etti diğer dairelerin hatlarında sinyal olduğunu sadece bizim dairenin hattının çalışmadığını bana gösterdi. Gelmişken bina içi tesisatı kontrol ettirdim.

Herhangi bir sorun yok. Binanın önünde yaklaşık 9 metre solunda 1x1 m büyüklüğünde telefon kutusu var. Bu kutunun kapısı açık içi arapsaçı kablolar mevcut gelen geçen parmaklıyor. Arada bir çocuklarında oyuncağı oluyor. Kutunun bulunduğu yer Şişli Halide Edip Adıvar Cad. No. ** önünde. İlgililere duyurulur...

Hayrettin 255 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Hayrettin Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair 02.12.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba Hayrettin Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11047841 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön