10 Eylül 2015

TurkNet Tekrar İznim Olmadan Aktif Hale Getirilen Abonelik!

Daha önce TurkNet'ten hem internet hem de telefon hizmeti aldım ve daha sonra iki hizmette talebim üzerine iptal edildi. Ağustos ayının ortasında TurkNet'ten telefon hizmeti kullandığıma dair bir fatura aldım. Ben böyle bir hizmetin verilmesine ne onay verdim ne de istedim. Zaten şu anda hizmet veriliyor görülen telefon annemin adının üstüne ve ayrıca Türk Telekom'dan hizmet alıyor. Sorun çözülürse sevinirim.

İzzet 137 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi29 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup mevcut durumda belirttiğiniz sorunun giderildiği, sizlerle yapılan görüşmede teyit edilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İzzet 18 Eylül 2015

  9 gün olmasına rağmen sorun halen çözülmemiş ve bana bir bilgilendirme yapılmamıştır. Bilgim dışında açılan hizmet için kısa süre zarfında bilgi verilmediği takdirde yasal olarak hakkımı arayacağımı belirtmek isterim.

 • TurkNet Temsilcisi10 Eylül 2015

  Sayın İzzet Arda İnak Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talebiniz 8687454 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi10 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön