11 Temmuz 2016

TurkNet Teknik Destek Sıfır!

İnternet hızım 1 megabite kadar düştü ve teknik destek almak için TurkNet'i aradım 10 dk beklememe rağmen açan olmadı. Yaklaşık 45 dk sonra yine aradım tam hat bağlandı sesi geldi yine müziği verip aynı senaryoya devam. 5 dk kadar da böyle bekledim. Taahhüt sürem bitmek üzere size de ben yapacağım aynısını. TurkNet'e hayır.

Serkan 155 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10368202 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön