25 Haziran 2016

TurkNet Tecrübesiz ve Yetersiz Teknik Destek.

0312****** nolu telefon ve internet hattını 17 gün önce nakil yaptıralım dedik ama pişman olduk.
Ne işten anlayan var ne de teknik destek verebilecek bir kadro. Ekipler gelecek diyorlar fakat T***** ekibini gönderip duruyorlar. Ne modemden olduğunu ne dolaptan ne de iç tesisattan olduğunu anlayamadılar bir türlü. İç tesisatı kontrol ettirin deyip arızayı üzerinden atıyorlar. Halbuki S**** da çalışan bir hattı kapatıp geçiş yapmıştık. Hiçbir şekilde net bir cevap verememekle beraber sallayıp duruyorlar. Müşteri hizmetlerine konuyu açıklayıp üzerine gittiğiniz takdirde hemen bir bayan temsilciye aktarıp başından da atma gibi bir huyları var.

Koray 193 Okunma

Cevaplar

 • Koray 28 Haziran 2016

  Evet pazar günü aradınız. Başka birisi ile görüşüyordum. Sonra 1 gün beklediniz ve pazertesi günü aradınız. Sadece götüştük, aynı konuşmalar ile ilgileniyoruz dediniz... Problemin çözümü için hala beklemedeyim.

 • TurkNet Temsilcisi27 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi26 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, İrtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz 10317918 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi26 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön