TurkNet Taşıma İşleminde Çok Yavaş!

Türker K. |

Tam 1 yıl önce Ankara'dan İzmir'e 1-7 iş günü içerisinde denildiği halde hizmet alamamış olmama ve sorumsuzluklara bağlı olarak 21 günde taşıdım. Bu sefer İzmir ili içinde 22.08.2016 tarihinde hat nakil işlemi için yaptığım başvurum "1-7 iş günü içinde taşınacaktır" denmesine ve 15 gün olmasına rağmen hala taşınmadığı gibi sürekli oyalama, ilgisizlik, sorumsuzluk, ukalalıklara maruz bırakılıyorum.

Çözüm bulmadıkları gibi müşteri hizmetleri tarafından ukalaca konuşmalarla karşı karşıya kalıyorum. Resmen bu firmadan hizmet aldığım için suçlu ilan edildim. Görebileceğiniz en kalitesiz internet ve hizmet sunan firmadır bilginiz olsun.

Etiketler :

Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ocak
  19:00

  Merhaba Türker Bey,

  23.09.2016 tarihinde yapılan görüşmede nakil işlemlerinizin tamamlandığı bilgisi verilmiş olup, nakil işlemlerinizin uzaması nedeni ile 49,99 TL indirim verilerek tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır.

  Saygılarımızla,
  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Türker K.
  19 Eylül
  11:00

  29.gün oldu ama internet hala olmadı hayırlısı olsun.

 • Türker K.
  16 Eylül
  16:45

  "TurkNet telefon ve internet hizmetinizin nakil işlemleri devam etmektedir. Tamamlandiginda size bilgi verecegiz. " Bu mesajın 6.sı geldi yeter artık göndermeyin interneti bağlayın.

 • Türker K.
  15 Eylül
  16:36

  Hiçbir çözüm yok. 26 gün oldu talepte bulunalı. Üstelik fatura geldi. Yani 26 gündür sunmadığınız hizmet için benden ücret talep ediyorsunuz. Sizin hizmetiniz de bu kadar olur zaten. Pardon siz hizmet sunmamayı hizmet olarak kabul ediyordunuz.

 • 08 Eylül
  14:18

  Merhaba Türker Bey,

  Öncelikle nakil işlemlerinizin gecikmesinden dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Nakil işlemlerinin ön görülen tamamlanma süresi 6 iş günüdür. Bu süre altyapı durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Nakil süreci ile ilgili detaylara https://turk.net/sik-sorulan-sorular/adsl/ sayfasındaki "İnternetimi farklı bir adrese taşıyabilir miyim?" alanından ulaşabilirsiniz.

  Nakil ve çağrı merkezi şikayetleriniz ile ilgili 10776953 numaralı kaydı oluşturduk. Çözüm uzmanlarımız en kısa süre içerisinde size dönüş yapacaktır.

  Saygılarımızla,

  Turknet İletişim Hizmetleri A.Ş