31 Ekim 2016

TurkNet Sürekli ve Sık Sık Kopan İnternet.

Yaklaşık bir aydır TurkNet abonesiyim sürekli internetim kopup tekrar bağlanıyor. Hiç stabil çalışmadı. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman kayıt alıyorlar fakat sorunu çözüp geri dönüş yapmıyorlar. Bu durumdan bıktım artık. Sizin aracılığınızla belki çözerim diye Şikayetvar sitesine yazıyorum.

Oktay 592 Okunma

Cevaplar

  • Oktay 15 Kasım 2016

    Sorun geçte olsa giderilmiştir. Teşekkür ederim

  • Oktay 04 Kasım 2016

    Sorun hala giderilmedi. Kimse ilgilenmiyor, anca boş gereksiz tamamen müşteriyi boş sözlerle oyalamaktan başka bir şey yapmıyorlar.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Oktay Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11126146 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön