02 Mayıs 2016

TurkNet Sürekli İnternet Kesintisi..

Yaklaşık 1 seneden fazladır interneti kullanıyorum sürekli sıkıntı, sorun, dosya indiremiyorum, film izleyemiyorum web sayfasını bile zor acıyor sürekli kesindi yasıyorum kaç defa aradım müşteri hizmetlerini modemi yeniden başlatmamı falan söylediler yaptım, 10 dk sonra tekrar kesilmeye başladı ve tekrar aradım müşteri hizmetlerini, eve teknik servis gönderdiler sorun olmadığını söyledi.

Ben gerçek internet hızını alamıyorum, sözleşmemin iptal edilmesi ve ve kullanamadığım internetin para iadesini istiyorum, konu hakkında acil dönüş yapınız...

Kadir 203 Okunma

Cevaplar

 • Kadir 16 Mayıs 2016

  Sorunum ne zaman düzelecek konuyla ilgili neden dönüş yapmıyorsunuz?

 • Kadir 12 Mayıs 2016

  Sorunum halen cözülmedi bu nasıl internet halen çok düsük internet hızı alıyorum web sayfasını çok zor acmaktadır ben kullanmadığım internetin parasını istiyorum ve sözlesmeminde iptal edilmesini istiyorum

 • Kadir 05 Mayıs 2016

  Dönüş yapacak mısınız?

 • Kadir 04 Mayıs 2016

  Beni aradınız sorun cözüldü diye yine indirme hızım yavaş yine video izlerken donuyor yine kesinti oluyor bu nasıl sorun cözmek?

 • TurkNet Temsilcisi04 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, 03.05.2016 tarihinde sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kadir 03 Mayıs 2016

  Sonuca ulaşabildiniz mi?

 • TurkNet Temsilcisi02 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10120028 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kadir 02 Mayıs 2016

  Bugün içerisinde acil olarak dönüş yapmanızı rica ederim

 • TurkNet Temsilcisi02 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön