25 Nisan 2016

TurkNet Sözleşmemde Yer Alan İnternet Hızını Sağlayamıyorlar!

02462012*** No'lu telefon numaralı internet kullanıcısıyım. Sözleşmem de yer alan internet hızını bana sağlamıyorlar ve internetim sık sık kesiliyor. Aylık alınan ücretlerimin karşılığını alamadığımı düşünüyorum. Konunun incelenerek haklı çıkmam durumumda internet hizmetimin iptal edilmesini ve şimdiye kadar vermeyi taahhüt ettikleri internet hızını sağlayamadıkları için ödemiş olduğum ücretlerin tarafıma tarafıma iadesini istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Okan 135 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi26 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi25 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10095272 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi25 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön