31 Ekim 2016

TurkNet Söylenen Hizmetlerin Hepsi Yanıltıyor.

20.10.2016 tarihinde T****'dan TurkNet'e geçiş yaptım. Sözleşme gönderdiler, imzalayıp geri gönderdim en geç 3 iş günü içinde internet ve sabit hattınız aktif hala gelecek dendi. Hala gelen giden yok teknik destek için aradığımda binanın iç hatlarında arıza olduğu. Söylendi baktırdım herhangi bir sorun yok tekrar aradığımda biz öyle bir şey demedik internetini henüz açılmamış diye cevap verdiler ne zaman açılır diye sorduğum da 24 saat içinde dediler aradan 72 saat geçti hala internet gelmedi nasıl iş yapıyorlar ben anlamadım nasıl bir firma çok lakayıt ve çalışanların hiçbir şeyden haberi yok.

Gürkan 374 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Gürkan Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımız (modem, splitter, anahat vs.) kontrolünü gerçekleştirmeniz durumunda arızanız giderilmiş olacaktır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Gürkan Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11124188 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön