14 Ekim 2016

TurkNet Sorumsuzluk Ceremesi.

Yapı Kredi Bankası'na internet otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen üç ay hiç ödenmemiş ve TurkNet tarafından üç ay boyunca hiçbir kanaldan borcun ödenmediğine dair hiçbir şekilde uyarı yapılmadı. TurkNet interneti kapattı, açma ücreti olarak da 25 lira ücret kesiyor. TurkNet'in sorumsuzluğunun ceremesini neden ben çekmek durumundayım? Kendilerinden şikayetçiyim.

Zeki 509 Okunma

Cevaplar

  • Zeki10 Kasım 2016

    Kurumsallaşmış bir şirketten bu şikayetimden sonra ne beklersiniz? Hatalarını kabul etmelerini ve hatalarından dolayı özür dileyip, kapatma ücretinin kabahat kendilerinde olduğu için tahsil edilmeyeceğini beklersiniz, değil mi? En azından bi özür beklersiniz. TurkNet hiçbirini yapmadığı gibi söke söke de açma kapatma adı altında 24 lirayı (kabahat tamamen kendilerinde olmasına rağmen) aldı. Kaliteli ve kesintisiz bir hizmet verseler bu haksız aldıkları paraya bile "eyvallah" diyeceğim de doğru dürüst internet hizmeti sunmayı bile belirlemiyorlar. Kaç defa internetimde sorun var diye başvurduğumu ben unuttum. Aman siz, siz olun; TurkNet'ten uzak durun...

  • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba Zeki Bey, Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11012913 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön