22 Ekim 2014

TurkNet SNR ve Hız Değerleri Çok Düşük!

Ortalama 1 hafta önce TurkNet müşteri hizmetlerini aradım ve bağlantımda kopmalar olduğunu söyledim. SNR değeri ve hat hız değerleri çok düşüktü. Daha önceki tecrübelerimizden ve üst katta bulunan ve aynı kablodan gelen internetin değerlerini gördüğümüzden, hattımızın 6mbit'e sabitlenmesi ve hattımızın kalitesinin artırılmasını istedim. Şikayetimizden sonra hem hattımızın hız değeri düştü, hem kullanılabilir hız ve SNR değerleri yerde sürünmeye başladı. 1 ay önceden TurkNet'e geçiş nedenim kesinlikle paramla rezil olmak değildi, saf olarak görülmek hiç değildi.
Altta eklediğim resimde 2 ayrı firmanın aynı (çift hat) kablodan gelen hat değerleri mevcut. Düzeltilmesini rica ediyorum!

Müslüm 677 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi29 Ekim 2014

    Sayın İlgili, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili 5714001 numaralı destek kaydınızı oluşturduk. Çözüm uzmanlarımız kısa süre içerisinde sizlere bilgi verecektir. Saygılarımızla TurkNet İletişim A.ş

  • Müslüm25 Ekim 2014

    16 mbps olarak vadedilen interneti 6 mbit olarak almamız çok lüks bir istek galiba.Hala 4 mbit'deyiz ve hala bizimle iletişime geçilmedi.Anladığım kadarıyla interneti kapattırmak en iyi çözüm olacak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön