08 Temmuz 2016

TurkNet Şirket Hatlarını Taşımıyor.

Akçay Ekspertiz hız. Ltd. Şti. olarak telefon ve internet hizmetini TurkNet firması üzerinden almaktayız. Şirketimi başka bir adrese taşımam nedeniyle telefon ve internet hattının da taşınması ihtiyacı doğmuştur. 42***3 abone no. 'lu hattın taşınması talebinde bulundum ve verdiğimiz hizmet dolayısıyla acilen yeni adresime hattın aktarılması gerektiğini belirttim. Çünkü sistemim aktif olmadığı durumda ceza ödemek durumunda kalacağım.

TurkNet 10***9811 nolu kayıt açarak öncelik verdiklerini söylediler ancak 5 gün geçmesine rağmen henüz hattım taşınmamıştır. Altyapıyı taşıyan Türk Telekom, TurkNet'in yapacağı sadece talep oluşturmaktır. Ayrıca TurkNet ev kullanıcısına ve büyük kurumsal firmaya aynı reaksiyonu veren politika izlediğini belirtmektedir ve bu çok yanlıştır. İçinde bulunduğum vaziyet itibariyle hem maddi hem de manevi zarar görmekteyim. Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum.

Cemil 130 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili 11.07.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10358906 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön