TurkNet Rastgele Fatura!

Nebi K. |

Turknet firması paket değişikliği için bana yanlış sözleşme gönderdi ve 1 ay sonra sözleşmenin yanlış olduğunu ben paketim değişmeyince arayıp sorduğumda öğrendim. Bana tekrar sözleşme gönderdiler ve nihayet 2 ay sonra paketimi değiştirip Türk Telekom dan sabit telimi 2 ayda transfer edebildiler.

Bu konu ile ilgili ilettiğim şikayetime dönüş yaparak hatalı olduklarını kabul ettiler. Bugün kart ekstremi incelediğimde gördüm ki bu firma bırakın hatasını kabullenmeyi birde 2 aydır 40 tl olan faturamı bende 60 tl olarak tahsil etmiş. Türk Telekom a ödediğim 2 ay fazladan faturada cabası. Anlaşılan o ki Turknet te hiç bir zaman bir muhatap bulamayacağım bulsam da verdikleri taahhütlerin hepsi tuhaf.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Nisan
  10:46

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 01.04.2013 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da musterihizmetleri@turk.net adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Tel: 0850 288 80 80
  e-posta:musterihizmetleri@turk.net