TurkNet Problem Çözme Yetenekleri Yok!

Emre Ç. |

18 aydan beri TurkNet abonesiyim toplasanız doğru düzgün en fazla internet hizmetinden 10 ay yararlanabilmişimdir. Problem yaşadığımızda firmaya dönüş yapıyoruz, işleme aldıklarını söylüyorlar her şeyi detaylı olarak yazdıklarını söylüyorlar problem çözümlenmiyor. Tekrar dönüş yapılıyor şikayet kaydınız yok deniyor. Bu durumla ilgili nereye şikayette bulunabilirim diyorum.
Firmadan gelen cevap şikayet hattımız yok.

Servis minibüslerin arkasında bile "hatalıysam ara" yazıyor ama internet hizmeti sağlayan ve hesapta kurumsal bir firma olan TurkNet'in şikayet departmanı yok. Yaklaşık 2.5 aydır internet ve telefon hizmetinden yararlanamıyorum. Firmaya arıza kaydı açıyorum iç tesisat hatası diye çağrı kapatılıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Ç.
  27 Mayıs
  11:18

  Konuyla ilgili her hangi bir dönüş yapmıyorsunuz devamlı oyalıyorsunuz inceleniyor arıza 1 seviyeye çekildi vs. 1.seviyedeki arıza kaydına 12.05.2016 tarihinden itibaren müdahale edilemiyor ise firmanız için söylenecek çok fazla bir şey olduğunu düşünmüyorum çalışanlarınız saygısız firma iletişimi yetersiz. Böyle bir firma ile çalışmak istemiyorum üyeliğin iptalini bile sağlamıyorlar

 • Emre Ç.
  25 Mayıs
  11:12

  12/05/2016 tarihinde açılan arıza kaydına 23/05/2016 tarihi itibari ile her hangi bir müdahalede bulunulmamıştır. Ve sürekli firma ile problem yaşamama rağmen şikayetlerime her hangi bir olumlu geri dönüş yapılmamıştır. Firma aradığında arıza kaydına öncelik tanındığına dair bilgi vermektedir. Fakat yasal süre olan 3 iş gününde arıza müdahale etmedikleri gibi yasal yükümlülüğünü yerine getirmediği için ücretsiz iptal talebinde bulunmama rağmen böyle bir hakkımın olmadığını söylemektedirler. Sakın ama sakın firma ile sözleşme imzalamayın insanları kandırmaktan başka hiçbir şey yapmıyorlar kurumsallık oldukça uzak bir firma

 • 25 Mayıs
  10:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve musterihizmetleri@turk.net mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emre Ç.
  25 Mayıs
  10:00

  Merhaba,

  daha önce defalarca burada şikayetlerime rastlayabilirsin. Fakat problem çözülmediğinden dolayı tekrar tekrar yazma ihtiyacı duyuyorum. Yaklaşık 2.5 aydır internet hizmetinden yararlanamıyorum. Servis sağlayıcım TurkNet olduğundan dolayı Türk Telekom da hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. Defalarca arıza ve şikayet kaydı bırakmama rağmen bıkmadan her gün TurkNet i aramama rağmen beni devamlı çağrınız güncellendi size mutlaka yarın dönüş yapılacaktır diye oyalıyorlar her hangi bir dönüş yapan yok şikayeti dikkate alan yok. Hizmet sağlayamadıklarından dolayı üyeliğimi iptal edilmesini istiyorum benden 400 TL gibi taahhüt cayma bedeli istiyorlar. Düşünebiliyor musunuz hem hizmet veremiyorlar hizmeti sağlayamıyorlar hem de ücret talep ediyorlar. Üyeliğimin ücretsiz olarak iptal edilmesini istiyorum.

 • Emre Ç.
  18 Mayıs
  15:11

  Merhaba,

  daha önceki Şikayetimde de belirttiğim üzere yaklaşık 2.5 aydır ben hizmetten yararlanamıyorum. Derdimi anlatmak istediğimde arayan müşteri temsilcinizin cevabı ben sorunum değil diyor. Bunun üzerine sinirlendiğimde ise çok değerli müşteri temsilciniz beni beklemeye alıyor 10 15 saniye sonra tekrar çağrıyı alıyor. Firmanız ile telefon üzerinden her hangi bir şekilde işlemi çözümleyemiyorum. 48 saat içerisinde normal şartlarda arıza bildirimi yapılır yanıtı veriyorsunuz 12.05.2016 da açılan arıza kaydına henüz müdahale edilmemiş durumda hizmet sağlayamadınız için üyeliğimin iptalini talep ediyorum 485 TL bende cezai işlem ücreti istiyorsunuz. Sorunu kendi imkanlarımla tespit edip size bildirmeme rağmen hala bir müdahalede bulunmadınız. Daha yaşadığım onlarca sıkıntı mevcut bundan dolayı Üyeliğimin ücretsiz iptalini talep ediyorum. Böyle lanet bir firmayla çalışmak istemiyorum

 • Emre Ç.
  17 Mayıs
  11:20

  Merhaba,

  şikayetimde de belirttiğim üzere yaklaşık 2.5 aydır ben hizmetten yararlanamıyorum. Derdimi anlatmak istediğimde arayan müşteri temsilcinizin cevabı ben sorunum değil diyor. Bunun üzerine sinirlendiğimde ise çok değerli müşteri temsilciniz beni beklemeye alıyor 10 15 saniye sonra tekrar çağrıyı alıyor. Firmanız ile telefon üzerinden her hangi bir şekilde işlemi çözümleyemiyorum. 48 saat içerisinde normal şartlarda arıza bildirimi yapılır yanıtı veriyorsunuz 12.05.2016 da açılan arıza kaydına henüz müdahale edilmemiş durumda hizmet sağlayamadınız için üyeliğimin iptalini talep ediyorum 485 TL bende cezai işlem ücreti istiyorsunuz. Üyeliğimin ücretsiz iptalini talep ediyorum.

 • 16 Mayıs
  18:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10170423 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Saygılarımızla,

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Mayıs
  10:25

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve musterihizmetleri@turk.net mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.