15 Temmuz 2016

TurkNet Ödenmeyen Faturam Olmadığı Halde İntetnetimi Kesiyorlar.

TurkNet'e abone olduğumdan da sorunlu bir internet sağlayıcısına geçmiş olduğumu da anlamış oldum çünkü otomatik ödeme talimatı verdiğimde sistem tarafından günlük fatura tahsilatı yapılmaya başlandı. Bu sorunu çözmeleri için aradığımda ise bu sefer ödenmeyen 0 (sıfır) adet faturam olduğundan internetimi kesmeye başladılar. İnterneti açtırmak için arıyorum.

İnternet açılıyor bu sefer günlük fatura tahsilatları kredi kartımdan devam ediyor. Çıkmaz bir döngüdeyiz. 21 Haziran'dan ve dahada öncesinden beri bu sorunumu çözeceklerini ve birilerinin beni arayacağını söylüyorlar. Ancak ne arayan var ne de çözüm var. Gece 00.00'ı geçince internetimin kesilmesinden ve çözüm merkezini arayıp tekrar açtırmaktan bıktım bıktım.

Ömer 183 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi20 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, 15.07.2016 tarihinde iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ömer19 Temmuz 2016

  Sayın yetkili sizin firmanızın "kısa süre" kavramı zaman olarak benim dünyamdaki zamandan farklı işliyor sanırım. Halen konuyla ilgili bir tarafıma olumlu veya olumsuz dönüş yapan yok. Dönüş yapılacağından da ümidim yok.

 • TurkNet Temsilcisi15 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili 10392028 numaralı destek kaydınızı oluşturduk. Çözüm uzmanlarımız kısa süre içerisinde sizlere bilgi verecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi15 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön