17 Ekim 2016

TurkNet Numara ve İnternet Tahsisi Sağlanmadı!

8379** abone no ile 10.10.2016 tarihinde üyelik işlemlerim yapıldı, geçen haftaki görüşmemde numara tahsisi yapılacağı söylendi bugün aradım yine aynısını diyorlar benim internetim ne zaman bağlanacak? neden net bir cevap alamıyorum? her aradığımda aynı şeyi söylüyorlar şikayet kaydınızı oluşturduk.

Emrullah 157 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2017

  Merhaba Emrullah Bey, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz 20.10.2016 tarihinde tamamlandığı bilgisi sizlerle paylaşılmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emrullah19 Ekim 2016

  Müşteri temsilcisiyle yine görüştüm ve hala bir netice yok aynı şeyi tekrarlıyor. İnternet bağlanmayacaksa açıkça söyleyin bizde boşuna beklemeyelim

 • Emrullah19 Ekim 2016

  Benim internetim hala bağlanmadı

 • Emrullah18 Ekim 2016

  Kimse aramadı bilgi vermedi şuana kadar

 • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

  Merhaba Emrullah Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön