18 Ekim 2016

TurkNet Ne İnternet Ne de Telefon Hiçbiri Çalışmıyor!

Perşembe günü internet ve telefonun aktif edildiği mesajı geldi hattı kutuya kadar çeken Türk Telekom elemanları hattın diğer ucunu eve gelen hatta bağlamadığı için 40 TL para verip hattı eve aldırdım fakat telefon sinyali olmasına rağmen internet sinyali yoktu. Ben de bu sebepten tekrar müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı bıraktım cumartesi rakip geldi ve şimdi ne telefon ne internet var müşteri hizmetlerini arıyorum, sorun çözülmeye çalışılıyor deniyor. Siz nasıl bir iş yapıyorsunuz? 370412*** numaram çözün artık sorunu.

Recep 235 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Recep Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair 24.10.2016' da tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba Recep Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11037859 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön