13 Ekim 2016

TurkNet Nakil Süreci Gerçekleşmedi!

TurkNet abonesiyim. 30.09.2016 tarihinde aynı il içinde internet ve sabit telefonumun naklini istedim ancak aradan 14 gün geçtiği halde nakil işlemim gerçekleşmedi. Hemen hemen firmayı her gün telefonla aradığımda ise her seferinde ayrı bahaneler. Sonuçta söz konusu firmadan şikayetçiyim. Taahhüdünü yerine getirmedi. Halen internet ve telefon nakil istemim gerçekleşmedi.

Nilgün K. 353 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Müşteri Temsilcisi21 Ocak

  Merhaba Nilgün Hanım, Nakil sürecinde hizmet kullanamadığınız için tarafınıza çıkartılan faturalar için indirim sağlanmıştır. 14.10.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Nilgün K.17 Ekim 2016

  Şikayetime rağmen adıgeçen firma tarafından sorunum halen çözülmedi. Sakinleri TurkNet Net E geçmeyin.

 • Nilgün K.13 Ekim 2016

  Maalesef hep kalıplaşmış ifadeler. Benim sorunu çözülmediği gibi hep birbirinden tutarsızbilgiler veriliyor. Firma güvenilir değil. Bana telefonda verilen bilgide ise ekiplerin bağlantı için geldiği evde olmama rağmen evde bulunmadığım söylendi. Şikayetim devam ediyor firmayı kullanıcılara önermiyorum.

 • TurkNet Müşteri Temsilcisi13 Ekim 2016

  Merhaba Nilgün Hanım, Nakil aşamasında yaşadığınız sıkıntıdan dolayı üzgünüz. TurkNet olarak her zaman hızlı ve çevik yapımızı müşterilerimize yansıtmak ve bu tip talepleri en hızlı şekilde sonuca ulaştırmak isteriz. Ancak nakil işlemlerinde daha önce kullandığınız numaranın taşınması ve nakil olan bölgede müsait altyapının olmaması gibi nedenlerden dolayı bizden kaynaklı olmayan gecikmeler zaman zaman yaşanabilmektedir. Ancak biz ilgili kurumlarla hızla irtibata geçirip işleminizi hızlandırmak için gerekli görüşmeleri sağlayacağız. En kısa zamanda tarafınıza nakil işleminizle ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön