26 Kasım 2015

TurkNet Nakil Sorunu!

TurkNet aldığıma ayrı bir yandım nakil yaptırdığıma ayrı bir yandım. Yaklaşık 1 ay gibi bir sürede, nakil yaptırdım yetmezmiş gibi evdeki kabloları değiştirdim olmadı bu seferde sitenin kablolarında suç buldular ama sıkıntı hiç birinde değil kendilerinde hele bir yüz yüze çözüm merkezleri var 50 m2 küçük bir yer oradaki garibanın hiçbir şeyden haber yok. Müşteri temsilcileri gerekli birimlere mail attık demekten başka bir şey yapmıyorlar. Neredeyse bütün şefleriyle tanıştım zaten 1 ay gibi bir sürede sonunda bitti.

İbrahim 124 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim01 Aralık 2015

  Böyle sorumsuz bir firma görmedim ben

 • TurkNet Temsilcisi30 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup mevcut durumda belirttiğiniz sorunun giderildiği, sizlerle yapılan görüşmede teyit edilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi30 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9231701 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi26 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön