19 Ekim 2016

Turknet Nakil Sonrası Hizmet Alamıyorum.

ADSL+Telefon hizmetini, daha önce kullanmakta olduğum adrese nakil talebinde bulundum. Nakil işlemleri tamamlandığı ve hizmeti alabileceğim bilgisi tarafıma ulaşmasına rağmen hem telefon, hem de ADSL sinyali alınamamaktadır. Söz konusu dairede daha önce 0216 451 ** abonelik numarasıyla hizmet alınmakta iken, bina içi tesisatta hiçbir değişiklik olmamasına rağmen sinyal alınamamaktadır. Sorunun çözümü konusunda gerekli işlemlerin yapılmasını rica ederiz. Abone No.: 0216 309 **.

Tayfun 226 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Tayfun Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun 22.10.2016 tarihinde giderldiğine ve kullanım sağlanamayan dönemler için indirim verildiğine dair 25.10.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba Tayfun Şafak Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11039681 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön