27 Ekim 2016

TurkNet Nakil Problemi...

Neredeyse 1 ayı bulan nakil talebim halen gerçekleşmedi. Kaç kez daha arayacağım bilmiyorum. Sözde beni arayıp ulaşamamışlar. 4 sefer geri dönüş yaptım telefonumun işim dolayısı ile kapalı olmasına imkan yok arayıp bana ulaşamayan numara dahi olsa bana mesaj geliyor diye ilettim. Aradık ulaşamadık mesajı geldiğinde İzmir'in göbeğinde çekmemesine imkan olmayan yerdeyim. Daha bakalım ne kadar sürecek bu. Hiçbir işi halledemiyorlar. Hattımı ve internetimi kullanamıyorum faturada çıkartırlar. Nakil işlemim tamamlansın Telekom'a döneceğim.

Furkan 284 Okunma

Cevaplar

  • Furkan13 Şubat 2017

    Bakın bu bir rezalettir 16 ocak'ta gelip cevap yazmışlar:) Ben 16 ocak'ta çoktan Türk Telekom'a tekrar geçiş sağladım... Asla TurkNet kullanmayın rezalet... Bu olay ekimde başladı ben aralıkta pes edip hattımı Türk telekoma taşıdım. Sakın bulaşmayın.

  • TurkNet Temsilcisi16 Ocak 2017

    Merhaba Furkan Bey, Nakil talebinizle ilgili gerekli çalışmalar yapılmış olup, teknik ekiplerimiz tarafından yapılan işlemler sonucunda nakil talebinizin tamamlandığı bilgisi verilmiştir. Kullanamadığınız süre olarak 24.99 TL indirim verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi27 Ekim 2016

    Merhaba Furkan Bey, Nakil aşamasında yaşadığınız sıkıntıdan dolayı üzgünüz. TurkNet olarak her zaman hızlı ve çevik yapımızı müşterilerimize yansıtmak ve bu tip talepleri en hızlı şekilde sonuca ulaştırmak isteriz. Ancak nakil işlemlerinde daha önce kullandığınız numaranın taşınması ve nakil olan bölgede müsait altyapının olmaması gibi nedenlerden dolayı bizden kaynaklı olmayan gecikmeler zaman zaman yaşanabilmektedir. Ancak biz ilgili kurumlarla hızla irtibata geçirip işleminizi hızlandırmak için gerekli görüşmeleri sağlayacağız. En kısa zamanda tarafınıza nakil işleminizle ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön