06 Haziran 2016

TurkNet Nakil İșleminde Sorun!

TurkNet kullanıcısı olarak 28.05.2016 tarihinde nakil işlemi için başvuru yaptım ama bugün 05.06.2016 tarihi olmasına rağmen işlemi sonuçlandıramadık. Tüm altyapı hizmetleri sağlanmış olduğu halde bir tek sinyal gönderimi sağlamak internet ve teknoloji çağında bu kadar uzun sürüyor olabilir mi, bunu anlayamıyorum.

Üstelik, ben ki her ortamda TurkNet memnuniyetimi belirten biriydim, bugüne kadar nasıl davrandıysam şimdi de aynısını yapmakta kararlıyım ve her fiili ya da sanal ortamda bu olayı paylaşacağım.

TurkNet nakil için bir hafta süre içinde tamamlandığını belirtmekte fakat bir haftayı aşan sürelerde müşteri memnuniyetinin tesisi adına hiçbir olumlu tavır sergilememektedir. Bunların yanında bir haftayı geçkin (hatta kim bilir daha ne kadar) süredir kullanamadığım, sağlamayan, hizmet verilemeyen internet ve telefon hizmetinin faturasını ödemek durumundayım.

Ayça 237 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi10 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, 05.06.2016 tarihinde iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ayça07 Haziran 2016

  Değerli Hizmet Sağlayıcı, buraya her müşteri şikayetinin altına aynı postayı eklemeniz fakat bana hiçbir şekilde dönüş sağlanmaması, beni şikayetimin tarafınızca dikkate alındığı fikrinden oldukça uzaklaştırmaktadır. Bilginize.

 • TurkNet Temsilcisi06 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10237897 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi06 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön