18 Mayıs 2016

TurkNet Müşteriyi Mağdur Eden Firma!

Ortalama 9 aydır TurkNet abonesiyim. Yalın paket 75 GB kullanıyorum. Şu an özgür paket 150 GB tarifesine ısrarla geçmek istediğimi belirtiyorum. Fakat yetkili '' Efendim çalışmalarımız devam ediyor'' diye oyalayıp duruyorlar. Siz eski müşterilerinize destek değil köstek oluyorsunuz. Çok mu zor özgür tarifeye geçirmek. Ayrıca satın aldığımız zaman tarife değişikliği yapabileceğimizi söylemişlerdi. Fakat ne yazık ki okuduğum kadarı ile çoğu müşteri bu konuda muzdarip. Siz hala eski müşterilerinizi oyalamaya devam ederseniz, sözleşme bittiğinde müşterilerde sizi affetmeyecektir. Bilginize. Ayrıca yine çalışmalarımız devam ediyor diye aramayın lütfen. İnsanlar bunu okuyup sizde düzeltene kadar aktif kalacaktır sitede.

Nurettin 233 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi24 Mayıs 2016

  Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili 23.05.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi18 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10177342 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Nurettin18 Mayıs 2016

  Hep aynı prosedür. Hep aynı cevap. Yine telefon açıp çalışma yapıyoruz diyecekseniz aramayın hiç gerek yok. Sorunu çözüp sonuca ulaştıracaksanız arayın.

 • TurkNet Temsilcisi18 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön