18 Mayıs 2016

TurkNet Müşteri Yanıltmaca...

İnterneti mi 20 gündür yapamadılar istedikleri evrakları yolladım 1 hafta sonra eksik dediler bir daha yolladım bu defada evraklardan biri hafif silik çıkmış diye 3. Defa kargoyla evrak istiyorlar bu başlangıçta böyle oldu ilerde neler olur diğer şikayetcilerden bakabilirsiniz.

Şahin 250 Okunma

Cevaplar

 • Şahin21 Mayıs 2016

  TurkNet ten aradılar bilgi aldılar size dönüş yapacağız dediler sonra ne sorunu çözdüler ne aradılar sonrada cevap ekranına sorun çözülmüş gibi mesaj yazdılar bravo TurkNet başta dediğim gibi olmaz olsun böyle firma... .

 • TurkNet Temsilcisi21 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, 19.05.2014 tarihinde iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi18 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10177390 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi18 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön