24 Ekim 2016

TurkNet Müşteri Hizmetleri İlgisizliği.

Müşteri hizmetlerine açmış olduğum kayıtlar için artık dönüş yapmaya bile tenezzül etmiyor. Lütfen her ay düzenli gelir kapısı olan müşterilerinizin arkasında durun ve 2 yıl taahhüt vererek saflık ettim. Bana verebileceğiniz interneti en fazla 1 megabit oldu.

2016 yılında 1 megabit interneti 49 TL'ye satabiliyorsunuz ve bunun için gurur duyun kendinizle. Nasıl insanı saf yerine koyulabilir çok güzel başardınız tebrik ederim. Sözde 150 megabit internet verebiliyoruz diye reklamları döndürebiliyorsunuz. Ama 4 megabit bile internet veremiyorsunuz.

Yunus 387 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Yunus Bey, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden hat değerlerinizde güncelleme yapıldığı bilgisi verilmiştir. Tanımlanan yeni hızınız ile kullanım yapmaya devam edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba Yunus Bey, Turknet olarak yüksek hızda interneti kullanıcılarımızın en doğal hakkı olarak görüyor ve altyapının desteklediği en yüksek hızı sunarken, ekstra bir ücret talep etmiyoruz . Ayrıca sektör ortalamasının çok üstünde sunduğumuz 150 GB yüksek AKN ile alabileceğiniz en yüksek hızdan maksimum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz. Ancak mevcut altyapı teknolojilerinde internet hızı, bağlı bulunduğunuz santrale olan uzaklığınız, optimizasyon için gerekli teknik ayarlar, modeminiz veya ev içi tesisatınızın kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön