21 Ekim 2016

TurkNet Müşteri Hizmetleri Hizmet Kusuru.

3 yıldır kullanmış olduğum TurkNet telefon ve internet hattını kapatmam için müşteri hizmetlerini aradım bana mail yolu ile imzalı dilekçe göndermemi istediler ve 24 saat içinde kapanacakmış. Adamlara 3 kere dilekçeyi mail attım hala müşteri hizmetleri bana mailiniz görünmüyor diyor. 10 gündür adamlar maili açamıyor bu kadar çözüm bulamayan bir firma müşteri hizmetleri olamaz... Lütfen firmanın ilgili kişileri bu konuya hassasiyet gösterip şu işi bitirmelerini rica ediyorum.

Hüseyin 351 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin24 Ekim 2016

    Merhaba. Hat annemin üzerine numarası (216) 4433107

  • TurkNet Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba Hüseyin Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamış olup aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmediğiniz için size destek olamamaktayız. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi21 Ekim 2016

    Merhaba Hüseyin Bey, Öncelikle sizi artık aramızda göremeyeceğimiz için çok üzgün olduğumuzu belirtiriz. TurkNet olarak memnun kaldığınız süre boyunca bizimle olmanızı istiyor ve dilediğiniz zaman hizmetinizi kolayca sonlandırma hakkını her zaman müşterilerimizde saklı tutuyoruz. Bu sebeple Türkiye'de bir ilke imza atarak, sektör ezberlerini bozduk ve taahhütsüz, dilediğiniz zaman iptal olanığı sunan Özgür İletişim Paketimizi tek tarife olarak müşterilerimize sunduk. Ancak mevcut yasa ve düzenlemeler gereği, hizmet iptalinizle ilgili talebinizi sizden yazılı ve ıslak imzalı olarak almamız gerekmektedir. Talebinizi (212) 216 5560 nolu faks numaramıza ya da [email protected] adresli e-posta adresimize evrağın resmini iliştirerek bize ulaştırabilirsiniz. Evrağınızın bize ulaştığında size haber verebilmek amacıyla SMS göndermekteyiz. Bu SMS'i size ualaşmadıysa, evrakınız bize ulaşmadı demektir. Dolayısıyla tekrar belirttiğimiz kanallar ile evrakı bize yollamanızı rica ederiz. İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön