12 Ekim 2015

TurkNet Müşteri Hizmetleri Değil Müşteri Çile Kapısı!

İşyerinde Beş yıldır aboneliğim var bir abonelik de eve alacaktım ama yıldım on oldu sizi aramam ne baktığınız ne de ilgilendiğiniz var. 15-20 dakika müzik dinliyorum bir türlü bağlanacağım yere bağlanamıyorum. Siz bunun adına hizmet diyorsunuz yoğunluk diyorsunuz gerçekten acınası bir durum ve çok çok ayıp.

Emine 170 Okunma

Cevaplar

 • Emine 23 Ekim 2015

  12 Ekim 2015 de yalın internet modemli başvuru yaptım. Bana verilen bilgi modem elime geçince faturalandırma yapılacaktı ama TurkNet bir dakikada tüm sözünü yedi modem piyasada yok 20 Ekim'de tarafıma faturalandırmanın başladığını işaret eden mesaj geldi. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerin aradığımda yanlış mesaj ciddiye almayın denildi. 21 Ekim'de tekrar aradım evet doğru dün aktif edilmiş denildi. Ve benim ısrarlarım sürekli sürekli müşteri hizmetlerini arayıp konu ile ilgili şikayet etmem akabinde modeminiz kargoya verilmiş size ayın 23 üne teslim edilmesi planlanıyor diye mesaj geldi. Sistemde kayıtlarınıza bakın ne söz verdiğinizi iyice idrak edin lütfen hemen unutup yutmayın.

 • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, 11.10.2015 tarihinde iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi13 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili sizi irtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. 8856589 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi13 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön