23 Kasım 2015

TurkNet Müşteri Hizmetleri!

Sizin iletişiminizden sonra TurkNet müşteri hizmetleri tarafından telefonla arandım fakat bana sadece verilen hizmeti kullanıp kullanamamak size kalmış dediler neden kullanamadığımla veya
sorunun çözümüne dair hiçbir şey sormadan söylemeden telefonu yüzüme kapadılar!

Marziya 163 Okunma

Cevaplar

 • Marziya 24 Kasım 2015

  Öncelikle size teşe kür ederim yardımlarınız için. Çözüm merkeziden arıyorlar ama hiçbir sorunumu çözüme ulaştırmadılar kendilerini defalarca aradığımı kabul ediyorlar ama neden aradığımı veya sözde bağladıkları net i neden kullanamadığım ne soruyorlar ne de o soruna yaklaşıyorlar biz aktivasyon yaptık kullansaydın diyorlar ama aktivasyon yapmaları yeterli olmadı ben evime gelmeyen bağlantıyı nasıl kullanayım bunu sormuyorlar ben evime ücretli eleman gönderdim adamda bağlantı kuramadı bunu defalarca anlattım ama anlamamak için bayağı çaba harcadılar kısacası kendilerinde en ufak bi kusur görmüyorlar benim sizden ricam bu rezilliği sizin sayenizde tüm Türkiye ye duysun istiyorum

 • TurkNet Temsilcisi23 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi23 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9177284 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi23 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön