11 Nisan 2016

TurkNet Müşteri Hizmetini Arıyorum Baştan Savıyorlar!

Telefon hattı üzerinden TurkNet tarafından internet kullanıcı abonesiyim. 1 ay boyunca internet bağlantısını telefon hattına paralel etmediler. 1 ay hizmet almadığım halde tarafıma yasaya aykırı biçimde 120. TL yansıttılar. Sonrasında internetim 4.gündür kurulduğu günden beri isyan ve nefret içindeyim, mağdur durumdayım. Bağlantım çok zor olmakla bir yere girmek istediğimde 2 dk girmek istediğim siteye bağlanmasını bekliyorum. Defalarca aramama rağmen modeminizi ve bağlantı kablolarımda mazeret uydurdular, onları da kontrol ettirdim ve yenilettim, halen aynı mağduriyetim devam etmekte. Aradım, halen mağduriyetimi çözmediler. Şimdi dava açma aşamasındayım. Bu yazılı şikayetim üzerine düzeltilmezse yasal işlemlere başlayacağım. Şikayetimin değerlendirilmesini ve çözüme ulaşılmasını talep ediyorum.

Nevriye 164 Okunma

Cevaplar

 • Nevriye 17 Nisan 2016

  öncelikle yazdıkları tAKİP nUMARASI ile işleme alınmış yazmaları gerçek dışı beyan ve iddialardır. hiçbir şekilde tarafıma bU zamana kADAR yardımcı olunmamıştır. sizi aradık ulaşamadık yazmaları ise burada yalan beyanlar ile aramışlar gibi kendilerini göstermeleridir. halen mağdurum ve tarafıma hiçbir yardımcı olunmamıştır.

 • TurkNet Temsilcisi16 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi11 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10054887 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi11 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön