18 Ağustos 2016

TurkNet Müşteri Hizmeti Müşteriyi Umursamıyor.

TurkNet'den sabit telefon hizmeti ve internet hizmeti almaktayım. İnternet hizmetim halen devam ediyor ancak telefonum dan çevir sesi gelmiyor. Konu hakkında şirketin müşteri temsilcisine 12.08.2016 şikayetimi ilettim. 48 saat içinde sözde cevap vereceklerdi. 6 gün oldu hala bir düzelme de yok bir bilgilendirme de. TurkNet'in sorunuma çözüm bulmasını bekliyorum.

Ömer 167 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi20 Eylül 2016

    Merhaba Ömer Bey, Yaşadığınız teknik sorunlar ile ilgili açılan arıza kayıtlarının öngörülen çözüm süresi 48 saattir. Bu süre arızanın durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Amacımız en kısa süre içerisinde kaliteli ve kesintisiz hizmet verebilmektir. Yaşadığınız teknik arıza ile ilgili 19.08.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede sorunun giderildiği teyit edilmiştir. Saygılarımızla, Turknet İletişim Hizmetleri A.Ş

  • TurkNet Temsilcisi19 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10634485 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi18 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön