TurkNet Modem Ücreti!

Ali Can Y. |

Yaklaşık 3 hafta önce yine bir şikayet yazmıştım. İlgilendiniz ve sorunu çözdünüz. Ya da öyle gösterdiniz. Ama bu dönem faturam geldiğinde gördüm ki sorun çözülmemiş. Daha da büyümüş. Bu ay 2 yıllık taahhütümün dolduğu aydı ve firmanız tarafıma talebim olmadığı halde bir modem göndermişti.

Ücretinin faturama taksitlendirilerek yansıtılacağı belirtilmişti. Bunu taahhütü biten müşterinizi 12 ay daha bağlamak adınıza yaptığınızı düşünmüştüm. Sonrasında buradan şikayet yazdım ve bir yanlışlık olduğunu söylediniz. Modemi geri aldınız ve modem ücretinin faturama yansıtılmayacağını cep telefonumdan arayarak söylediniz. Bu konuşma kayıtlarınızda mevcuttur. Ancak dönem faturama bu taksit yansıtılmış.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  15:07

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 19.03.2013 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayarak ya da musterihizmetleri@turk.net adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Tel: 0850 288 80 80
  e-posta:musterihizmetleri@turk.net