31 Ağustos 2016

TurkNet Memnuniyetsizliği!

Tavsiye üzerine TurkNet VDSL aboneliğine geceli bir hafta oldu. İki gün birkaç saatlik kopmalarla bir şekil bağlantı kurabildik (pppoe authenticaton hataları yaşıyorduk). Sonrasında DSL hattımız tamamen koptu. Her gün yaklaşık iki saat telefonda birilerine ulaşmakla meşgul olduk. Sürekli birbiriyle alakasız cevaplar aldık (önceliklisiniz, 1. sıradasınız, size dönüş yapılacak, vs....). Bir aramamızda kimse bize dönüş yapmamış ve problem çözülmemiş olduğu halde problemimizin çözüldüğü problemin bizim hattımızda olduğu söylendi ve elektrikçi çağırmamız istendi (iki master ve bir doktoralı mühendisim) ki kendilerini aynı bakır hattaki sabit telefonumdan arıyordum. Her arayışımda herhangi bir insana ulaşmak için yaklaşık 20-30 dakika beklememe rağmen üç kez telefon "sesiniz gelmiyor" denerek yüzüme kapandı. Sürekli çözüm merkezine email atıyoruz dendi. Çözüm olamadı.

Mehmet 237 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi11 Ekim 2016

    Merhaba Mehmet Bey, Talebinize istinaden hizmet iptaliniz sağlanmış olup, faturanızda gerekli düzenleme yapılmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi05 Eylül 2016

    Merhaba Mehmet Bey, Fatma hanım ile yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10754064 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Merhaba Mehmet Bey, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön