17 Ekim 2016

TurkNet Kullanmadığım İnternetin Parasını Alıyor.

Taahhütsüz olduğu için 21.09.2016 tarihi itibariyle TurkNet'e istenilen evrakları bir kargo şirketiyle gönderdim. Aradan 2-3 gün içinde mesajla internet bağlantısıyla ilgili mesaj geldi. O gün bugündür interneti kullanamadık ve benden kullanmadığım internetin faturasını mail'ime göndermişler ve ödememi istiyorlar. Paketin içinde telefonda var idi. Telefon ücretini ödeyebilirim. Ama internet için ödeme yapmam. Bana 59.99 TL olan ücret 72.00 TL çıktı.

Müşteri hizmetleriyle iptal için görüşme yaparken, 72.00 TL ücretin olduğunu söyledi. Gerekirse tüketici hakları mahkemesine şikayet edeceğim. İnsanları saf yerine koymasınlar. Bir hizmet layıkıyla verilmeli. Burada okuduğum şikayetler hemen hemen aynı. Veremediğiniz hizmetin bedelini isteme hakkına hiçbir kuruluş, hiçbir kişi sahip olamaz.

Tc 147 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba Tezel Hanım, Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11025211 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön