18 Ekim 2016

TurkNet Kullanmadığım İnternete Fatura Kestiler.

Taahhütsüz paket dedikleri paket için abone oldum. Ardından bir türlü bağlanmadı. Telekom ve TurkNet arasında git gel yaşadım ben olmadı dedikçe bağlandı dediler en sonunda telefonumu ankastreye kadar indirdim telefonda hat yoktu! Ben de iptal ettirdim.
Şimdi bana email ile 16.46 TL fatura gönderdiler? Defalarca 1kb bile internet kullanılmadı 1sn bile telefonla konuşulmadı dediğimde kayıt açtılar. Geri aramadılar bugün telefonuma gelen mesaj.
"...Ödeme yapılmaması durumunda, hizmetinizin kullanımı kısıtlanacak ve bir sonraki faturanıza 24 TL borçtan kapatma açma ücreti yansıyacaktır. "ben zaten iptal ettirdim ikinci fatura nedir?. TurkNet'ten beni birisi arasın bu faturayı iptal etsin.Firmayı karalama gibi bir düşüncem yok yaşadıklarımı anlattım.

Cemali 236 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba Cemali Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup ekiplerimiz tarafından kullanım olmadığı tespit edilerek fatura iptalinizin sağlanacağına dair 27.10.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cemali 21 Kasım 2016

  Şirket uzun bir süre beklettikten sonra faturamı iptal etti.

 • Cemali 18 Ekim 2016

  Hala iletişime geçmediniz. Bana hat tahsis ettik, bunu bizde ödüyoruz vs..... bana bu şekilde bir fatura çıkarttınız. Ben sıfır hizmet aldım bana kullanmadığım hiçbir şeyin faturasını yansıtmayın bu faturayı da iptal edin lütfen. Günlerdir bekliyorum ekstra fiyatların mı eklenmesini bekliyorsunuz?

 • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

  Merhaba Cemali Bey, Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11033309 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön