26 Mart 2013

TurkNet Kullanmadığım İnternet Faturası!

İnternet hizmetimi iptalini istedim.İptale ilişkin bir evrak faksladıktan sonra hattım iptal olacaktı.Sonrasında kullanmış olduğum sabit telefon hattını iptal ettim.Turknet in hesabımdan para çektiğini gördüm.Müşteri hizmetlerindeki kişi hattın telefon ile iptalinden sonra yazılı bir evrak fakslanması gerektiğini ve bu evrakı göndermediğinizden dolayı hattınız aktif kalmış ve bunun için ödemeler çekilmiştir dedi.

Ben bu faksı oraya geçtim ama kanıtlayamıyorum, bu zaman zarfında bana Turknet ten gelen faturada olmadı,ayrıca sabit telefonumuda iptal ettirdiğim için bu hizmetten yararlanmadım yapılan işlemin doğru olmadığını ve paramın iade edilmesini talep etmeme rağmen beni dikkate almadılar.

Ümit 77 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 03 Temmuz 2013

    Şikayetimi değerlendirmemiş ve kredi kartımdan ödemeleri çekerek müşteri memnuniyetinin önemini hiçe saymakla gurur duyabilirsiniz.

  • Ümit 27 Mart 2013

    Turknet müşteri hizmetlerinden 26/03/2013 de arandım fakat çözüm olarak faksın tarihini istediler.Bende 27/03/2013 sabahı türk telekomdan döküm alıp kendilerine geçmiş olduğum faksın tarih ve saatini bildirmeme rağmen çözüm üretemediler.Mağduriyetimi hala gidermiş değiller.

  • TurkNet Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 26.03.2013 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön