27 Ekim 2016

TurkNet Kullanılmayan Taahhütsüz 59,90'lık İnternete 69,90 Fiyat Çıkarılması.

TurkNet'ten 59,90'a aldığım internetin içinde modem olmadığı belirtilmedi ve ben de haklı olarak internet açılmadan kapatılmasını talep ettim. Sonrasında yazılı olarak dilekçeyi mail yoluyla gönderdim fakat ellerine kendi problemlerinden dolayı 7 gün içinde ulaştığı için bana 5 günlük kullanım bedeli olarak 69,90 fatura çıkarıldı. 59,90'lık taahhütsüz kampanyalı fatura ne hikmetse 70 TL oldu. Tabii ben itiraz ettim ve bana güya indirim yapmışlar, fatura oldu 20 TL müşteri hizmetleri tam bir fiyasko. Çalışanlarını nereden bulup özenle seçmişler hayretler içerisindeyim! Hele ki başlarına en üst seviyede sorumlu diye birini dikmişler ki evlere şenlik. Adam müşteri temsilcilerinin başında ki kişi, bana sen bu faturayı ödeyeceksin yasal işlem başlatacağım şeklinde lakırdılar söylemekte. Ağustos ayından beri uğraşıyorum.

Onur 989 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Onur Bey, 31.10.2016 tarihinde tarafınız ile yapılan görüşmede kullanım sağlanmaması sebebi ile faturalarınızın iptal edildiği bilgisi verilerek yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Onur 31 Ekim 2016

    Gün içerisinde TurkNet genel müdürlüğünden geri dönüş yapılarak hiçbir fatura ödemeyeceğim hakkında bilgi verilmiştir. Konuyla ilgilenen TurkNet'in kendi bünyesindeki çalışanlarına sonsuz şükranlarımı sunarım. Ancak çağrı merkezinde ki çalışanlarının çalışma ve iletişimsizlik konusundaki becerilerini de unutmamalarını belirtmek isterim. Saygılarımla...

  • TurkNet Temsilcisi27 Ekim 2016

    Merhaba Onur Bey, Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11091275 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön