21 Ekim 2016

TurkNet Kullanılmayan İnternete Fatura Çıkarmış!

2 aydır kullanamadığım internete fatura çıkartmışssınız. Arızamı giderip bana hizmet veremeden nasıl fatura gönderebiliyorsunuz? Bu neyin hizmet bedeli? O faturayı benim size çıkartmam gerekli değil mi? Acil dönüş bekliyorum.

Yasemin 729 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi27 Ekim 2016

    Merhaba Yasemin Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yasemin 24 Ekim 2016

    Konu ile ilgili bana geri dönüş yapılmadı. Faturam iptal edilmedi. Ve arıza giderilmedi. Ne işe yarıyorsunuz inanın merak içindeyim. Acillllll çözüm istiyorum

  • TurkNet Temsilcisi21 Ekim 2016

    Merhaba Yasemin Hanım, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11053856 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön