12 Ekim 2016

TurkNet Kullanılmayan İnternete Çıkarılan Fatura!

TurkNet'e başvuru yaptık bir türlü internet bağlanamadı. Bende iptal ettirdim ancak onlar iptal etmemiş ve fatura çıkarmış. Kullanılmayan günlere ait çıkarılan faturanın düzeltilmesini talep ediyorum.

10791004 no'lu destek talep kaydında hatanız olduğunu kendiniz kabul ettiniz. Bu durumla ilgilenilmesini arz ederim.

Mustafa 181 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi19 Ocak

    Merhaba Mustafa Bey, 18.10.2016 tarihinde Diğer ISS firmanızdan çıkan fesih faturanıza istinaden indirim verildiği ancak indirimin uygulanmadan hizmetin iptalini sağlattığınız yönünde bilgi verilmesi adına arama sağlanmış ancak size ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi12 Ekim 2016

    Merhaba Mustafa Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 10989546 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön