17 Ekim 2016

TurkNet Kullandırmadıkları Hizmete 40 TL Ücret Çıkartılıyor...

12 Ekim tarihinde aboneliğim başlamış olmasına rağmen 5 gündür hizmeti kullanamıyorum. Hala daireme bağlantı yapılmadı. Hizmet iptali için çağrı merkezini aradım ve iptal işlemi talep ettiğim için 40 TL kullanamadığım hizmete karşılık ücret talep ettiler. Yazıklar olsun.

Mustafa 175 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi02 Kasım 2016

    Merhaba Mustafa Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa17 Ekim 2016

    Türk Telekom 13.10 da adresimi ziyaret ederek bağlantıyı apartman girişine kadar çekmişlerdir. Çağrı merkezinizden bir yetkili bana bir elektrikçi çağırın ve bağlantınızı kendiniz yaptırın dedi. Bu konuda ekstra ücret ödeyeceğimi bilseydim aboneliğimi ona göre planlardım. Hizmet başlangıcından kullanamadığım tarihe kadar olan kısmının ücretinin tahsil edilmeyeceğini düşünüyorum.

  • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba Mustafa Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11027357 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön