22 Ekim 2016

TurkNet Kullanamadığım İnternete Fatura!

14 Ekim 2016 15:32'de müşteri hizmetlerini arayarak internetimin kesildiğini söyleyerek arıza kaydı açtırdım. Santral arızası kaynaklı bu kesinti ertesi gün 15 Ekim 2016 16:00 sularında düzeldi. Bu süre zarfında interneti hiç kullanamadım ve müşteri hizmetlerini tekrar arayarak indirim talep ettim. Konuştuğum kişi indirim için inceleme kaydı açtı ve dönüş yapılacağını söyledi. Aradan geçen 1 haftalık sürede dönüş yapılmayınca tekrar aradım ve görüştüğüm temsilci sözleşme gereği indirimin mümkün olmadığını söyledi. Tamamen ıss kaynaklı bu internet kullanamama durumunun faturası yine müşteriye çıkarılıyor. Hem tam 24 saat boyunca internetimi kesiyorsunuz hem de 30 tam günlük fatura çıkarıyorsunuz. Taahhütümün bitmesine az süre kaldıkça yaşadığım sorunlar da artmaya devam ediyor. Taahhüt sonunu iple çekiyorum. TurkNet pişmanlıktır.

Ali 190 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Alican Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine ve kullanım yapılamayan dönem için indirim verildiğine dair 25.10.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi22 Ekim 2016

    Merhaba Ali Bey, Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11057889 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön