TurkNet Kısıtlanan İnternet Bağlantısı!

Erman İ. |

Son 2-3 aydır evimdeki FTP, alarm sistemi ve Smart Connect gibi dışarıdan bağlantı gerektiren uygulamalara ulaşamıyorum. Sebebi TurkNet'in dışarıdan gelen bağlantılara portları kapatması. Aboneliğim 18. ayında ve daha önce dinamik IP ile ben bu bağlantıları yapabiliyorken şimdi ayda 10 TL sabit IP ücreti vermem gerektiği söyleniyor. Sözleşmede ya da ücret tarifesinde dışarıdan bağlantılar ve port açma ücrete tabidir demeden ve hiçbir bilgilendirme yapmadan kendi kafalarına göre sistemlerini revize eden TurkNet müşteri hizmetleriyle görüştüğümde şikayet konusunda istediğimi yapabileceğimi, konuyu çözecek kimsenin TurkNet'te olmadığını ve sadece sistem böyle diyebileceklerini söylediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erman İ.
  11 Nisan
  13:07

  Yılbaşından beri çözüm yok çözmeye niyetleri yok altyapı yetersiz tek ip den onlarca kişiye internet veriyorlarmış havuz sistemi deniyormuş buna... Torrent bile bağlanmıyor artık internet olmasada olur evde hiçbir şey yapılmıyor gazete okumaktan başka... .

 • Erman İ.
  28 Mart
  19:45

  Halen çözüm yok

 • Erman İ.
  12 Mart
  20:05

  212 3209409 No.lu aboneyim... .

 • Erman İ.
  12 Mart
  20:00

  TurkNet müşteri hizmetleriyle görüştüğümde şikayet konusunda istediğimi
  yapabileceğimi, konuyu çözecek kimsenin TurkNet'te olmadığını ve sadece
  sistem böyle diyebileceklerini söylediler.

 • 12 Mart
  11:18

  Sayın İlgili,
  İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili size detaylı bilgi verebilmemiz için TurkNet hizmetinize ait Abone Numaranızı göndermenizi rica ederiz.