16 Temmuz 2016

TurkNet İptal İşlemine Çözüm Bulunamıyor!

Adıma kayıtlı sabit telefonumu 2014 yılında TurkNet'e taşıdığımda o zaman telefon +internet paketine geçtim 24 ay içerisinde interneti hiç kullanmadım, modem bile bağlamadım. Şahsıma kayıtlı hattımı firmama dönüştürmek için dilekçe ve evraklarımı gönderdiğimde hattıma tanımlı internet olduğunu dolayısıyla kurumsala geçemeyeceğim bildirildi. Bende interneti kullanmadığımı interneti kapatılmasını istediğimde böyle olamayacağını interneti iptal edersek telefon hattınızda iptal olur o numarayı da kaybedeceğimi bildirdiler.

Hattımı TurkNet'e taşırken sadece telefon taşıdım ve internet tanımlamasını TurkNet yaptı ve şu an mağdur etmek için bahaneler üretiliyor. Sabit hattımı başka operatöre taşımak istediğimde ise internet tanımlı diye başka operatör taşıma yapamıyor resmen hattımı kilit duruma getirmişler defalarca çağrı merkezi aramama rağmen çözüm bulamıyorum ve bana dönüş yapılmıyor!

Hüsamettin 195 Okunma

Cevaplar

 • Hüsamettin 04 Ağustos 2016

  Uzun bir süreçten sonra hala sorunlarım devam ediyor sonunda hattımı Türk Telekom'a taşıdım nihayet derken budefa beni arayıp hüsamettin bey hattınızı taşımıssınzı ama ADSL iptal etmemişsiniz 2 ağustos itibari ile 2 gün için 49 TL faturanız var dediler.

 • TurkNet Temsilcisi19 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hüsamettin 18 Temmuz 2016

  Konu ile ilgili defalarca çağrı merkezinizi aradım ve mail attım gelen cevap aşağıdadır neye istinaden yapılamamaktadır. Bir sabit hat operatörü ünvan değişikliği yapamıyor, ADSL iptal edip sadece telefon hizmeti veremiyor ise ne iş yapıyor. Bu konu da yeterli ve net bir cevap bekliyorum aksi halde yasal yollara başvuracağım Sayın İlgili, tam iletişim Paketlerinde (telefon+internet) hizmet devri ve ünvan değişikliği yapılamamaktadır. Bilgilerinize, saygılarımızla. TurkNet İletişim Hizmetleri a. ş. Tel: +90 850 288 80 80 Faks: +90 212 216 55 60

 • TurkNet Temsilcisi17 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10394097 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi17 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön