31 Ekim 2016

TurkNet İnternetimiz Yok!

30.09.2016 tarihinde yeni taşındığım eve nakil istedim. 7 iş günü içinde halledeceklerini söylediler. Bugün 28.10.2016 ve hala evde telefon ve internetimiz yok. Yaklaşık 30 görüşme yaptık her seferinde bir sorun var çözmeye çalışıyoruz dediler. Sonra 16 yıllık sabit numaramı değiştirdiler ve sorunu halledeceğiz dediler. Sonuç; bir de terbiyesizlik yapıp niye ayrılıyorsunuz ki diyorlar. Arkadaşlar! Bu ülkede tüketici sahipsiz ve mağdur. Bu firma Türk Telekom'un alt yapısını kullanıp nasıl onlardan daha iyi şartlar sunuyor düşünmek lazım.

Cengizhan 728 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi02 Kasım 2016

    Merhaba Cengizhan Bey, Öncelikle sizi artık aramızda göremeyeceğimiz için çok üzgün olduğumuzu belirtiriz. Tarafımıza ilettiğiniz talebinize istinaden hizmet iptaliniz sağlanmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Cengizhan Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11125374 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön